Дитячий майданчик мрії
Усі проєкти

Дитячий майданчик мрії

Створення дитячого майданчика мрії

За роки своєї роботи Національний комплекс «Експоцентр України» встиг перетворитися на головну сімейну традицію киян та гостей столиці. На 287 гектарах паркової зони працюють декілька десятків постійних локацій, мета яких — якісний та доступний відпочинок для всієї родини. І саме тут вперше в Україні було створено унікальний сезонний розважальний парк-фестиваль «Зимова країна на ВДНГ» із величезною ковзанкою, гірками, центральним офісом українського Діда Мороза, фабрикою ялинкових прикрас, замком крижаних скульптур і святковими ярмарками.


Проте, щоб для гостей ВДНГ територія стала ще більш комфортною та атмосферною, їй не вистачає відповідного дитячого майданчика. Саме тому ми вирішили втілити в життя мрію кожного бажаючого — побудувати на території Експоцентру величезну локацію для ігор та розваг, саме таку якою її воліють бачити діти.


Євген Мушкін, генеральний директор ВДНГ

«Створення безкоштовного майданчика дитячих розваг — новий логічний етап, що продовжує нашу стратегію розвитку рекреаційної функції ВДНГ, адже паркова зона Експоцентру вже сприймається як найбільша територія сімейного дозвілля країни.

Унікальність цього проєкту полягає в тому, що ми вперше вирішили керуватися не власними ідеями, а мріями дітей. Гадаю, це буде цікавий експеримент».


Вже цієї зими у першому павільйоні ВДНГ буде встановлена яскрава зона творчості із безліччю мольбертів, на яких кожен бажаючий зможе намалювати ігровий майданчик своєї мрії. Згодом — незалежне журі, створене з команди ВДНГ та партнерів Зимової країни, які приєднаються до створення мрії, оберуть переможця. Після будівництва йому буде присвячена особиста подяка, що увіковічиться на табличці біля майданчику.


В рамках проєкту «Зимова країна на ВДНГ» ми плануємо зібрати 500 000 грн. Це приблизна вартість робіт, адже наразі ми збираємо донати на проєкт, масштаби якого усвідомимо лише в майбутньому. Партнери-учасники Зимової країни у цей період також перерахують кошти на будівництво майданчика і таким чином здійснять свій внесок у втілення дитячої мрії.


Марина Матросова, арт-директорка ВДНГ

«Фундаментальною концепцією «Зимової країни на ВДНГ» цього року стала тема здійснення мрій. Адже це невичерпне джерело енергії для реалізації задуманого, віри для звершень та постановки цілей у житті. Все, що існує довкола, раніше було чиєюсь мрією. Все, чим наразі є ВДНГ — колись було, зокрема, мрією нашої команди. Отож, в рамках нового сезону ми прагнемо втілити в життя мрію наших маленьких відвідувачів. І зробити їхнє перебування на території ВДНГ насиченим і виключно веселим».


Строк реалізації проєкту:6 місяців

Строк збору коштів:з 14 грудня до 01 березня