РАЗОМ БУДУЄМО КРАЩЕ МАЙБУТНЄ ДЛЯ ВДНГ

РАЗОМ БУДУЄМО КРАЩЕ МАЙБУТНЄ ДЛЯ ВДНГ

На центральному вході до Експоцентру почав працювати альтернативний «Вхід до змін», за допомогою якого можна буде зробити добровільний внесок на розвиток комплексу.

Благодійний вхід — це друга частина креативної кампанії з розвитку Експоцентру, яку було презентовано торік.

Головна ідея— залучити до змін усіх небайдужих гостей Експоцентру, перетворити реконструкцію павільйонів і доброустрій комплексу на велике суспільне діло й разом покращити місце, яке вже стало знаковим не тільки для Києва, а і для всієї країни.

За останні роки на території ВДНГ з’явилось чимало цікавих активностей. Тут уже щорічно працює найбільший зимовий парк-фестиваль «Зимова Країна», проходить головний музичний фестиваль України та регіону Atlas Weekend, відбуваються благодійні барахолки Кураж Базар та інші важливі для країни події, створюються школи, бізнес-кампуси, Льодова арена, а скоро відкриється новий Музей науки. Виставки, культура дозвілля, спорт, просвітні заходи та інновації, яким сприяє ВДНГ, змінюють людей на краще, але і люди можуть взяти участь у змінах ВДНГ. Якщо гості комплексу також долучаться до великої трансформації — Експоцентр почне розвиватися значно швидше, а на його території з’явиться ще більше можливостей для розвитку малого бізнесу та нові робочі місця.

Як це працює?Усе дуже просто. Відтепер потрапити на територію ВДНГ можливо двома способами — безкоштовно, як і раніше, або скориставшись благодійним пропускним пунктом «Вхід до змін». Обираючи останній — гості комплексу зможуть зробити внесок на розвиток Експоцентру. Яку саме суму сплачувати, кожен буде вирішувати особисто. На альтернативному вході розташовані три турнікети з різною вартістю —30, 60 або 100 гривень. Пройти через один з них можна буде, розрахувавшись безконтактною платіжною карткою. Це рекомендована сума, але можна внести будь-яку суму, скориставшись сайтом zminy.vdng.ua. Усі кошти від благодійного входу автоматично перераховуються до бюджету Експоцентру за цільовим призначенням.

У першій частині кампанії було реалізовано однойменнийонлайн-проєкт. На сайті кожен може побачити актуальні ініціативи з доброустрою Експоцентру та підтримати ті, що вважає найпріоритетнішими. Завдяки першому етапу кампанії на території ВДНГ вже з’явилось оновлене освітлення центральної частини, підземний перехід перетворено на артоб'єкт, а також було висаджено нові ялинки й встановлено нові лавки. Зараз в роботі ще кілька проєктів.РАЗОМ — МИ МОЖЕМО ВСЕ!

Якщо у вас є ідеї щодо удосконалення ВДНГ
або ж виникли додаткові питання, напишіть нам за адресою welcome@vdng.ua, або ж скористайтесь формою нижче

{{ error }}

{{ error }}

{{ error }}