Встановлення дизайнерських лавок на території ВДНГ
Усі проєкти

Встановлення дизайнерських лавок на території ВДНГ

 • 100 ₴

  Чудовий спосіб просто підтримати наш проєкт та підбадьорити ВДНГ не лише фразою «Так тримати, друзі!», а й реальною допомогою

 • 500 ₴

  Ви отримаєте розміщення особистої подяки на офіційному сайті та у соцмережах ВДНГ

 • 1500 ₴

  Ви отримаєте запрошення на двох на одну з локацій, що працює на території парку, а також розміщення особистої подяки на офіційному сайті та у соцмережах ВДНГ

 • 3000 ₴

  Ви отримаєте можливість залишити пам’ятний напис або своє посилання гостям парку на лавці ВДНГ, а також розміщення особистої подяки на офіційному сайті та у соцмережах ВДНГ

Національний комплекс «Експоцентр України» за правом вважається головним культурно-розважальним центром столиці, адже тут регулярно відбуваються наймасштабніші події Києва. На 286 гектарах паркової зони працюють понад двадцять постійних локацій, мета яких — якісний та доступний відпочинок для всієї родини. А саме: барбекю, парки, басейн, зони для заняття спортом, локації для виступів музикантів, контактний зоопарк, сферичний кінотеатр, тощо.
А іноді хочеться зробити паузу на тінистих алеях. Для того, щоб такий відпочинок став максимально комфортним, команда ВДНГ планує встановити на своїй території сучасні лавки.

Усі вони будуть виконані з надміцного бетону з м’яким кольоровим поліуретановим покриттям для максимального комфорту гостей. 60 лавок планується встановити на Центральній, Липовій та інших алеях паркової зони.

Усього планується встановити лавки трьох форматів: прямокутні довжиною 2 та 2,5 метри та центральний сегмент — шестикутний. Лавки розмістять як окремо, так і комбіновано в архітектурні ансамблі. Кожна з них буде містити табличку з посланням від гостей, партнерів та самого ВДНГ.

Прямокутні лавки імітують плашки фірмового брендингу ВДНГ. Не можу сказати, що поліуретанове покриття — м’яке, проте сидіти на таких лавках дуже зручно. Гадаю, вони стануть ще одним сучасним та яскравим проявом ВДНГ, що цілком відповідає нашому прагненню до поєднання традицій та інновацій.
Марина Матросова

Марина Матросова

Арт-директорка ВДНГ

Вартість робіт:
Прямокутна лавка довжиною 2 м. — 7700 грн з ПДВ.
Прямокутна лавка довжиною 2,5 м.— 9650 грн з ПДВ.
Центральний сегмент — 7120 грн з ПДВ.
Табличка — 800 грн без ПДВ. 60 табличок - 48 000 грн без ПДВ.
Послуги вантажників — 13 200 грн з ПДВ.
(послуги вантажників для встановлення однієї лавки складають — 220 грн з ПДВ)

Загальна вартість проєкту: 550 600 грн з ПДВ.
(включає виготовлення 20-ти лавок кожної форми, 60 табличок, послуги вантажників)
Строк реалізації проєкту: 4 місяці.